XC2268I136F128LRAAKXUMA1
MFR.Part #
XC2268I136F128LRAAKXUMA1
JLCPCB Part #
C3232165
Package
LQFP-100-EP(14x14)
Description
128MHz 12bit 1MB 3V~5.5V 76 Others LQFP-100-EP(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS