SAK-XC2268I-136F128LAA
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAK-XC2268I-136F128LAA
JLCPCB Part #
C3232154
Package
LQFP-100-EP(14x14)
Description
-40℃~+125℃ 128MHz 12bit 16/32 Bit 1MB 3V~5.5V 76 90KB Built-in FLASH Others LQFP-100-EP(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS