SAK-TC1197-512F180EAC
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAK-TC1197-512F180EAC
JLCPCB Part #
C3231931
Package
BGA-416-10
Description
-40℃~+125℃ 1.42V~1.58V 12bit 180MHz 219 224KB 32 Bit 4MB Built-in FLASH TriCore BGA-416-10 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS