C164CI8E25MDBKXUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
C164CI8E25MDBKXUMA1
Description
-40℃~+125℃ 16 Bit 25MHz 4.75V~5.5V 4KB 59 64KB External OTP Others - Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS