PIC32CM6408MC00048T-E/U5B
MFR.Part #
PIC32CM6408MC00048T-E/U5B
JLCPCB Part #
C3227416
Package
VQFN-48(7x7)
Description
-40℃~+125℃ 10bit 12bit、16bit 2.7V~5.5V 2KB 32 Bit 38 48MHz 64KB 8KB ARM Cortex-M0+ Built-in FLASH VQFN-48(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS