SAKTC1797384F150EFACKXUMA1
MFR.Part #
SAKTC1797384F150EFACKXUMA1
JLCPCB Part #
C3227297
Package
BGA-416
Description
1.42V~1.58V 10bit 150MHz 221 3MB Others BGA-416 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS