EFM32TG825F16-D-BGA48
MFR.Part #
EFM32TG825F16-D-BGA48
JLCPCB Part #
C3226643
Package
BGA-48
Description
-40℃~+85℃ 1.98V~3.8V 12bit 12bit 16KB 32 Bit 32MHz 37 ARM Cortex-M3 Built-in FLASH BGA-48 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS