SAK-XC2734X40F80LAAKXUMA1
MFR.Part #
SAK-XC2734X40F80LAAKXUMA1
JLCPCB Part #
C3226359
Package
LQFP-64
Description
-40℃~+125℃ 16/32 Bit 320KB 38 3V~5.5V 42KB 80MHz 8bit、10bit Built-in FLASH Others LQFP-64 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS