SAKTC1797512F180EFACKDUMA1
MFR.Part #
SAKTC1797512F180EFACKDUMA1
JLCPCB Part #
C3226305
Package
BGA-416
Description
1.42V~1.58V 10bit 180MHz 221 4MB TriCore BGA-416 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS