SAF-XE164FM-72F80LAA
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAF-XE164FM-72F80LAA
JLCPCB Part #
C3226062
Package
LQFP-100-EP(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 16 Bit 3V~5.5V 50KB 576KB 76 80MHz 8bit、10bit Built-in FLASH Others LQFP-100-EP(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS