MPL-AY1265-1R8
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MPL-AY1265-1R8
JLCPCB Part #
C3224843
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
1.8uH 20A 29A 3.3mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS