WB0402T10NSJ
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
WB0402T10NSJ
JLCPCB Part #
C3224468
Package
0402
Description
10nH 200mΩ 480mA ±5% 0402 Power Inductors ROHS