WB1008T12NSJ
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
WB1008T12NSJ
JLCPCB Part #
C3224356
Package
1008
Description
12nH 1A 90mΩ ±5% 1008 Power Inductors ROHS