WB0402T10NSG
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
WB0402T10NSG
JLCPCB Part #
C3224138
Package
0402
Description
10nH 200mΩ 480mA ±2% 0402 Power Inductors ROHS