WB0402T82NSG
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
WB0402T82NSG
JLCPCB Part #
C3224056
Package
0402
Description
1.55Ω 50mA 82nH ±2% 0402 Power Inductors ROHS