PCSV65-150M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCSV65-150M-RC
JLCPCB Part #
C3223771
Package
SMD,6x6mm
Description
15uH 2.2A 3.4A 6mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS