ECR1EGK221MFA100012
MFR.Part #
ECR1EGK221MFA100012
JLCPCB Part #
C397094
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 220uF 25V 3000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS