ECR1CGK221MFA063011
Extended
- Manufacturer
- Nantong Jianghai Capacitor
- MFR.Part #
- ECR1CGK221MFA063011
- JLCPCB Part #
- C397092
- Package
- Plugin,D6.3xL11.5mm
- Description
- 11.5mm 1500hrs@105℃ 16V 2.5mm 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS