MPL-AL6060-4R7
MFR.Part #
MPL-AL6060-4R7
JLCPCB Part #
C3223104
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
12mΩ 4.7uH 9A SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS