PC0504-220K-RC
MFR.Part #
PC0504-220K-RC
JLCPCB Part #
C3222835
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.11A 180mΩ 22uH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS