PC1004-101K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PC1004-101K-RC
JLCPCB Part #
C3222801
Package
SMD,10x9mm
Description
100uH 340mΩ 740mA ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS