PCSE15Q8-2R2M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCSE15Q8-2R2M-RC
JLCPCB Part #
C3222660
Package
1008
Description
2.2A 2.2uH 2.5A 97mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS