PCS4D18-100N-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCS4D18-100N-RC
JLCPCB Part #
C3222629
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
10uH 280mΩ 610mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS