WB0603T10NSJ
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
WB0603T10NSJ
JLCPCB Part #
C3222601
Package
0603
Description
10nH 130mΩ 700mA ±5% 0603 Power Inductors ROHS