SIDMP-SP1040-2R2M
Extended
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
MFR.Part #
SIDMP-SP1040-2R2M
Description
13.2A 2.2uH 25A 8mΩ ±20% - Power Inductors ROHS