PCS4D18-6R8N-RC
MFR.Part #
PCS4D18-6R8N-RC
JLCPCB Part #
C3222136
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
200mΩ 6.8uH 760mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS