MPL-AY4020-100
MFR.Part #
MPL-AY4020-100
JLCPCB Part #
C3221735
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1.9A 10uH 163mΩ 2A SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS