MPL-AL6050-5R6
MFR.Part #
MPL-AL6050-5R6
JLCPCB Part #
C3221426
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
10A 19mΩ 5.6uH 7A SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS