DD1274AS-H-6R8N=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DD1274AS-H-6R8N=P3
Description
10A 21.3mΩ 5.4A 6.8uH AEC-Q200 ±30% - Power Inductors ROHS