PCS4D18-4R7N-RC
MFR.Part #
PCS4D18-4R7N-RC
JLCPCB Part #
C3221348
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
162mΩ 4.7uH 840mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS