WB0805T15NSJ
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
WB0805T15NSJ
JLCPCB Part #
C3221232
Package
0805
Description
15nH 170mΩ 600mA ±5% 0805 Power Inductors ROHS