PCS4D18-470N-RC
MFR.Part #
PCS4D18-470N-RC
JLCPCB Part #
C3221218
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
280mA 47uH 950mΩ ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS