WB1008T1R5SJ
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
WB1008T1R5SJ
JLCPCB Part #
C3221152
Package
1008
Description
1.5uH 2.3Ω 330mA ±5% 1008 Power Inductors ROHS