DFE252012PD-4R7M=P2
MFR.Part #
DFE252012PD-4R7M=P2
JLCPCB Part #
C396653
Description
1.4A 1.9A 200mΩ 4.7uH AEC-Q200 ±20% 1008 Power Inductors ROHS