PCSV48-3R3M-RC
MFR.Part #
PCSV48-3R3M-RC
JLCPCB Part #
C3221034
Package
SMD,4x4mm
Description
2.1A 2.2A 3.3uH 70mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS