PCS4D18-220N-RC
MFR.Part #
PCS4D18-220N-RC
JLCPCB Part #
C3220917
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
22uH 410mA 480mΩ ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS