201007J0153T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
201007J0153T4E
JLCPCB Part #
C396642
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS