DG201ABJ
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DG201ABJ
JLCPCB Part #
C3210415
Package
PDIP-16
Description
1:1 200Ω 4 4.5V~18V 600ns PDIP-16 Analog Switches, Multiplexers ROHS