DS3904U-020/TR
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DS3904U-020/TR
JLCPCB Part #
C3210202
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 123ppm/℃ 128 1LSB 2.7V~5.5V 20kΩ 3 95uA、145uA EEPROM I2C Linear MSOP-8 Digital Potentiometers ROHS