MAX4311ESD-T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX4311ESD-T
JLCPCB Part #
C3210116
Package
SOIC-14
Description
1 345MHz 430V/us 6.9mA SOIC-14 Video Amplifiers