ERK2GM100F11C30THO
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERK2GM100F11C30THO
JLCPCB Part #
C3202931
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 11mm 160mA@100kHz 2000hrs@105℃ 3.5mm 400V 63Ω@100kHz 8mm ±20% Plugin,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS