BFR380L3E6327XTMA1
MFR.Part #
BFR380L3E6327XTMA1
JLCPCB Part #
C3199309
Package
TSLP-3-1
Description
14GHz 380mW 80mA 90@40mA,3V 9V NPN TSLP-3-1 Bipolar (BJT) ROHS