IKW75N65RH5XKSA1
MFR.Part #
IKW75N65RH5XKSA1
JLCPCB Part #
C3199289
Description
-40℃~+175℃ 168nC@75A,15V 2.1V@75A,15V 205ns 20ns 3.2V@0.75mA 395W 4nF@25V 650V 70uJ 80A 80uJ TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS