FP10R12W1T4BOMA1
MFR.Part #
FP10R12W1T4BOMA1
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 105W 2.25V@15V,10A 20A 600pF@25V FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS