F3L50R06W1E3B11BOMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
F3L50R06W1E3B11BOMA1
Description
-40℃~+150℃ 1.9V@15V,50A 175W 3.1nF@25V 50A 600V FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS