FP15R12W1T4PBPSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
FP15R12W1T4PBPSA1
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 2.25V@15V,15A 20mW 30A 890pF@25V FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS