FP06R12W1T4B3BOMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
FP06R12W1T4B3BOMA1
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 12A 2.25V@15V,6A 600pF@25V 94W FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS