AUIRGP35B60PD-E
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
AUIRGP35B60PD-E
JLCPCB Part #
C3193749
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 215uJ 220uJ 308W 42ns 600V 60A NPT (Non-Punch Through) TO-247AC IGBT Transistors / Modules ROHS