VHF100505HQ6N2ST
MFR.Part #
VHF100505HQ6N2ST
JLCPCB Part #
C395074
Description
200mΩ 3.9GHz 6.2nH 600mA 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS