VHF100505HQ47NJT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
VHF100505HQ47NJT
JLCPCB Part #
C395068
Package
0402
Description
160mΩ 1GHz 47nH 700mA 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS